KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

ETOB-RES Sp. z o.o. - firmy informatyczne (it) - Firmy

ETOB-RES Sp. z o.o.

Dane firmy:
ul. Szarych Szeregów 5
35-114 Rzeszów
woj. podkarpackie
telefon: 17/860-37-00
fax: 17/860-37-12
nip: 813-03-36-636
e-mail:

Zintegrowany System Zarządzania Firmą Komadres

Zintegrowany System Zarządzania Firmą Komadres spełnia wymagania europejskich standardów i umożliwia kompleksowy wgląd w najbardziej aktualne dane firmy, zapewniając efektywne zarządzanie jej zasobami oraz kontrolę zachodzących procesów.
Komadres jest systemem łatwym w obsłudze, pracującym z relacyjnymi bazami danych typu SQL. Oprogramowanie umożliwia pracę wielostanowiskową, w tym w sieci rozproszonej.
Oprogramowanie wykorzystuje tzw. technikę drill-down umożliwiającą szybkie dotarcie do dokumentu źródłowego z poziomu wysokozagregowanych danych syntetycznych.
System Komadres posiada elastyczny, wielopoziomowy system uprawnień pozwalający ograniczać dostęp do jego funkcji oraz poufnych danych, łącznie z możliwością kodowania przechowywanych danych.
Pozwala na bieżąco analizować kształtowanie się wielkości przychodów, kosztów i wyniku przedsiębiorstwa. Pozwala prowadzić budżetowanie i rozliczanie przedsięwzięć, gromadzić przychody i koszty na centra zysków i kosztów. Umożliwia prowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych działalności przedsiębiorstwa.

Rozwiązania dla spółdzielni mieszkaniowych

Rozwiązania dla zakładów komunalnych

Rozwiązania dla przedsiębiorstw energetyki cieplnej

Rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Rozwiązania dla przedsiębiorstw budowlanych

Rozwiązania dla jednostek budżetowych

Podobne firmy
Powrót do wizytówek
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013